Podoloji Türkiye web sitesi ve arayüz tasarımları

Podoloji Türkiye web sitesi ve arayüz tasarımları

Özet

Bu yazımın konusu “Podoloji Türkiye web sitesi ve arayüz tasarımları.” olan logo, arayüz, web alt yapı ve diğer hizmetleri konu alan çalışmama yer veriyorum.

Podoloji Türkiye, “Ayak sağlığı hakkında paylaşımlar.” sloganıyla web platformlarını kullanarak 2013 yılından beri hizmet veren bir gayrı-resmi bir topluluk. Ülkemizde “Podoloji” ve ayak hastalıklarındaki farkındalık bilincini sağlayan bu topluluğun birtakım çalışmalarını karşılamış olmak gurur verici.

Çalışma Bilgileri

TanımAçıklama
Çalışma AdıPodoloji Türkiye web sitesi ve arayüz tasarımları.
Çalışma TürüKurumsal
Çalışma OrtamıWeb & Yerel
Çalışma Süresi4 gün 11 saat
Çalışma Adresiwww.podolojiturkiye.org

Uygulanan Hizmetler

  • Logo Tasarımı / Logonun belirli renk, şekil ve yazı tipleriyle oluşturularak vektörel çizimi. Ayrıca logoya ait tüm formatların ileriye dönük kullanımları için oluşturulması.
  • Web Tasarımı / Web sitesinin logo ve planlanan arayüz taslaklarına uyumlu şekliyle tasarlanması. Site içeriğinin görsel dizaynları ve kapsamlı arayüz çalışmaları.
  • Web Alt Yapısını Kodlama / Çalışmaya özel olarak site alt yapısında PHP kodlama. Ek güvenlik tedbirleri ve sertifikasyon işlemleri. Gelişmiş barındırma hizmeti ve alan adı entegrasyonu. Tüm webmaster araçlarının kurulumu ve kaydı. Sosyal hesapların (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Youtube, Pinterest) oluşturulması ve site ile bağlantıları. Sitemap, Search Console ve Adsense kurulumları. Site formlarının aktifleştirilmesi ve e-posta hizmetinin sağlanması.
  • Ömür Boyu Destek / İlgili çalışmaların tüm hizmetlerinde ömür boyu destek seçeneği.
Çalışma özeti (Tam ekran görüntülemek üzerine tıklayın).
Çalışmaya ait ekran görüntüsü (Tam ekran görüntülemek üzerine tıklayın).

Yazar
Serdar Esentürk
Tartışmaya katıl

Takip et @serdaresenturk

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Serdar Esentürk

Hobileri fazla bir karakter. Kocaeli Üniversitesi Podoloji programının 2015 yılı mezunu. Podoloji Türkiye'de kurucu. Canı sıkıldığında amatör bir çizer. Bazen komik, bazen uykucu.

Instagram

Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.

Arşivler